Český editor CSED

Pavel Ševeček, ÚVT MU
Ročník I - číslo 1, březen 1991
Citace: P. Ševeček. Český editor CSED. Zpravodaj ÚVT MU. ISSN 1212-0901, 1991, roč. I, č. 1, s. 6-7.
Tematické zařazení: Programy, nástroje

Na Ústavu výpočetní techniky MU byl vyvinut CSED - programový systém pro zpracování textů především v češtině a slovenštině. Jeho určení a možnosti jsou však mnohem širší, jak ukazuje následující stručný přehled.

Základní charakteristika a možnosti:

Ústav výpočetní techniky distribuoval CSED verze 1.20 na Laboratoře výpočetní techniky jednotlivých fakult. Zde je univerzitním uživatelům zdarma k dispozici spolu se 70-ti stránkovou příručkou. V případě problémů při instalaci nebo používání obracejte se, prosím, na příslušné fakultní laboratoře výpočetní techniky nebo přímo na útvar aplikací ÚVT, dr. Lehotský nebo dr. Moučka, tel. 757000 kl. 388, 273.